Hakkımızda


İnşaat sektörüne 1967 de girmiş, üç nesil boyunca sektörde inşaat yapı malzemeleri, yapı müteahhitliği, kömür ticareti, demir tüccarlığı, marangoz atölyesi ile inşaatın bütün ahşap işlerini kendi bünyesinde yapan bir aile şirketinden aldığı tecrübeyle ;
2011 yılından itibaren mimarlık  tasarım ve uygulama alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

2021 tarihinden itibaren Kale Banyo ve Em mimarlık hizmet anlaşması imzalayarak Kalem Mimarlık adı altında, Kale Premium Yetkili Uygulama Şirketi olmuştur. İstanbul Avrupa yakasında  bulunan ilçelerde tek yetkili şirket olarak Kale Şirketler Grubu müşterilerine de tadilat, tasarım, uygulama ve danışmanlık alanında hizmet vermeye başlamıştır.

TMMOB ve İstanbul Ticaret Odası üyesi olan E&M Mimarlık, mimarlık ve iç mimarlık, uygulama danışmanlığı ve taahhüt alanlarında hizmet vermektedir. Türkiye ülkesi İstanbul ili, Eyüpsultan ilçesinde olan firmamız yurt içi ve yurt dışı çalışmalarını sürdürmektedir.

SLOGANIMIZ ; KALEMİMİZLE YAŞANABİLİR MEKANLAR TASARLANMAK VE BU MEKANLARIN GERÇEK HAYATTA VAR OLABİLMESİ İÇİN GEREKLİ TASARIMSAL VE BÜROKRASİ İŞLERİNİ VE UYGULAMALARINI TAM KAPSAMLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTMEK BİZİM İŞİMİZ….

Kuruluşumuzdan bu yana projelerimizin tasarımı ve pratik yaşamda uygulanabilmesi için oluşabilecek tüm problemlerin yorumlanması akabinde ise en hızlı şekilde çözüm üretilmesi gerekliliğinden dolayı E&M Mimarlık olarak SAĞLAM, GÜVENLİ, EKONOMİK, ESTETİK, İHTİYAÇLARA UYGUN ve HER KESİME HİTAP EDEBİLECEK ihtiyaçlara uygun her alana hitap edebilecek projeleri ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Meslek hayatımız boyunca binleri bulan yapılardaki deneyimlerimiz ve yüzlerce yapıda ki proje hizmet uygulamalarımızla faaliyet gösterdiğimiz sektörde ülke refahını yükseltmek, yaşam kalitesini artırmak, ticareti kazançlarınızı yükseltmek ve bu yönde kurumsallaşmayı hedeflemekteyiz.

Kurumsallaşma basamaklarımızı bir bir tırmanırken de siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, en uygun maliyeti sağlamak ve portföyümüzle aramızda ki güven, marka ve şirket bağlılığını güçlendirmek için sürekli çalışmaktayız.