Hizmetlerimiz

İNŞAAT RUHSATI ve GÖRSELLEŞTİRME HİZMETLERİ

Arsanızın üzerine yapılacak inşaatın çizdiğimiz projelerinin ilgili kurundan onaylatılıp, inşaata başlamak için şart olan yapı ruhsatı ve yapılacak inşaatın üç boyutlu görselleştirme hizmetlerini vermekteyiz.
Read More

ÜCRETSİZ KEŞİF İLE TASARIM VE UYGULAMA HİZMETLERİ

Kalem Mimarlık olarak hizmet verdiğimiz sektörde, tasarladığımız mekanların üç boyutlu görselleştirme çalışmalarına ve çözümlediğimiz teknik detaylara göre uygulamasının yapılmasını ve imalatının kontrol edilmesi hizmetleri kapsamaktadır.
Read More

ÇEVRE İLE BÜTÜNLEŞEN YATIRIMLAR İÇİN KONSEPT PROJE HİZMETLERİ

Kurumsal kimlik oluşturma, şubelerinizin veya işletmelerinizin standartlarına uygun, tarzınızı yansıtacak, renk, doku, derinlik gibi hususlara göre yapının tamamında veya mekanın belirli bir bölümde yapılan fikir çalışmasını kapsamaktadır.
Read More

İSTEDİĞİNİZ YAPIYA HER İŞE UYGUN İŞ YERİ RUHSAT HİZMETLERİ

Mevcut bir yapınızın fonksiyon (kullanım) değişikliğinden kaynaklı ilgili kurumdan iş yeri açılabilmesi için gerekli izin ve bu izinlerin çerçevesinde mekanımızın içinde yapmanız gereken değişiklikleri kapsamaktadır.
Read More

MEKANLARIN DOĞALLIĞI EKOLOJİK YAPI VE TAAHHÜT HİZMETLERİ

Enerji evrende sürekli değişime uğrayan ama yok olmayan bir hayat kaynağıdır. Bunu yapımızın çeşitli alanlarında konforumuzu artırmak ve ekonomik avantajlar sağlaması için uygulaması yapmaktayız. Korona döneminde ihtiyaç ve taleplerin değiştiği, sosyal alanların kullanım imkanın ortadan kalktığı dönemde bahçeli bir yapı isteyen yatırımcılara hizmet vermekteyiz.
Read More

DEPREM RAPORU (RİSK ANALİZİ) HİZMETLERİ

Yapımı çok eski yıllara dayanan eski yapıların dayanıksız olması, depremlerde yüksek oranda yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya kalması kaçınılmazdır. Bu noktada ekonomik olarak ömrünü tamamlayıp, tamamlamadığını tespit etmekteyiz. Sonrasını gelin beraber belirleyelim. Bu aralar gündemde 1999 yılında büyük İstanbul depreminde orta hasarlı olarak tespiti yapılan binaların zorunlu yıkımı ile mağdur olabilirsiniz.
Read More

MİMARLIK HİZMETLERİ

E & M Mimarlık; mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı alanlarında hizmet veren firmamız, türkiye’nin kırkı aşkın ilinde hizmet verdiği gibi yurt dışı birçok ülkelerde hizmet verme kalitesini ve müşteri taleplerine göre tasarım, konsept oluşturma, proje geliştirme , projelendirme hizmeti vermektedir.   Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2011 yılından itibaren mimarlık alanında […]

Read More

İMAR BARIŞI- KAT MÜLKİYETİ HİZMETLERİ

31 Aralık 2017 tarihinden önce yapılmış ve kat irtifakı, kat mülkiyeti olmayan , kaçak yapı statüsünde bulunan ceza kesilmiş olan veya yıkım kararı bulunan binaların mevcut halinin mimari rölövesinin alınıp, yapı kayıt belgesi ile belgelendirilerek yasal duruma getirilmesidir. Mevcutta bulunan yapınıza yapı kayıt belgesi alındıktan sonra mevcut yapıya ait her bağımsız bölüme tapu alınması işlemidir.

Read More