Hizmetlerimiz

İNŞAAT RUHSATI ve GÖRSELLEŞTİRME HİZMETLERİ

Arsanızın üzerine yapılacak inşaatın çizdiğimiz projelerinin ilgili kurundan onaylatılıp, inşaata başlamak için şart olan yapı ruhsatı ve yapılacak inşaatın üç boyutlu görselleştirme hizmetlerini vermekteyiz.
Read More

TASARIM VE UYGULAMA HİZMETLERİ

Tasarladığımız mekanların üç boyutlu görselleştirme çalışmalarına ve çözümlediğimiz teknik detaylara göre

Read More

KONSEPT PROJE HİZMETLERİ

Kurumsal kimlik oluşturma, şubelerinizin veya işletmelerinizin standartlarına uygun, tarzınızı yansıtacak, renk, doku, derinlik gibi hususlara göre yapının tamamında veya mekanın belirli bir bölümde yapılan fikir çalışmasını kapsamaktadır.
Read More

İŞ YERİ RUHSAT HİZMETLERİ

İş yeri ruhsat alımı hizmeti Mevcut bir yapınızın fonksiyon (kullanım) değişikliğinden kaynaklı ilgili kurumdan iş yeri açılabilmesi için gerekli izin ve bu izinlerin çerçevesinde mekanımızın içinde yapmanız gereken değişiklikleri kapsamaktadır. Örnekle zenginleştirmek gerekirse; mevcutta tekstil fabrikası olarak kullanılan yerinizin örnek resimde gösterildiği gibi okula çevrilmesidir. Yatırımınıza yön verirken tadilat yapmadan önce mutlaka bize danışmanızı tavsie [...]
Read More

EKOLOJİK YAPI VE TAAHHÜT HİZMETLERİ

TASARRUFLU (EKOLOJİK) YAPILAR VE TAAHHÜT HİZMETLERİ Enerji evrende sürekli değişime uğrayan ama yok olmayan bir hayat kaynağıdır. Bunu yapımızın çeşitli alanlarında konforumuzu artırmak ve ekonomik avantajlar sağlaması için uygulaması yapmaktayız. Betondan uzaklaşırak ömrünü uzatmak siteyen yatırımcılara hizmet vermekteyiz.
Read More

DEPREM RAPORU (RİSK ANALİZİ) HİZMETLERİ

KENTSEL DÖNÜŞÜM ve YERİNDE DÖNÜŞÜM NEDİR ?

Read More

MİMARLIK HİZMETLERİ

E & M Mimarlık; mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı alanlarında hizmet veren firmamız, türkiye’nin kırkı aşkın ilinde hizmet verdiği gibi İsviçre, Fransa, Norveç, İrlanda, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Brunei, Singapur, Lüksemburg, Almanya, Fas, İtalya, İngiltere, Filipinler, Endonezya ve filipinler gibi daha saymadığım birçok ülkelerde hizmet verme kalitesini ve müşteri taleplerine göre tasarım, konsept oluşturma, proje […]

Read More

İMAR BARIŞI- KAT MÜLKİYETİ HİZMETLERİ

E&M MİMARLIK ‘A BAŞVURARAK DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
GAYRİMENKULUNUZUN İMARLI OLMASI EN ÖNEMLİ DETAYDIR. İLGİLİ BELEDİYESİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Read More