MİMARLIK HİZMETLERİ

E & M Mimarlık; mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı alanlarında hizmet veren firmamız, türkiye’nin kırkı aşkın ilinde hizmet verdiği gibi yurt dışı birçok ülkelerde hizmet verme kalitesini ve müşteri taleplerine göre tasarım, konsept oluşturma, proje geliştirme , projelendirme hizmeti vermektedir.


 

Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2011 yılından itibaren mimarlık alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne dek kaliteyi benimseyenyapısıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimiz her geçen gün müşteri memnuniyeti ile daha da büyümektedir. Tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek mekanımızın kullanışlılığı ve taleplere göre tasarımımız şekil almaktadır. En iyi tasarım, müşterimizin en çok mutlu tasarımdır felsefesiyle alternatif çalışmalar sonucunda amacımız olan mükemmel tasarımı oluşturmaktayız.

Tasarım, Proje ve uygulamalarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirerek farklı ve yaşanabilir bir mekan sunmaktayız. Uygulama aşamasına geçmeden önce, mimari tasarımlarımızı üç boyutlu görsel çizimlerle destekleyerek siz müşterilerimizin onayı doğrultusunda profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı teslim etmekteyiz. dijital ortamda gördüğünüz çalışmanın aynısını oluşturmaktayız. Bu da en büyük iddiamız dır.

Mimarlarımız ve profesyonel ekibimiz sayesinde, tüm işlemleri en güzel şekilde, titizce çalışmalar sergileyerek, zamanında teslim etmekteyiz. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, tamamen doğru, dürüst ve ekonomik çalışmalar sunmaktayız. Müşterilerimizin bütçesini yormadan ve zevklerine ters düşen hiçbir duruma yer vermeden tadilatları ve dekorasyonları tamamlamaktayız. Hem müşterilerimize karşı hem de topluma karşı, saygı ve ekonomi çerçevesinde işlemleri bitirmekteyiz. Sonuç olarak ise her zaman gelişerek ve yeniliklere açık olarak, toplumumuza da katkıda bulunarak, ülke ekonomisini yüceltmek için gayret göstermekteyiz.